NFZ2MSM101SN10L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit NFZ2MSM101SN10L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | NFZ2MSM101SN10L |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Popis | FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | NFZ2MSM101SN10L | Výrobce | Murata Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FERRITE BEAD 100 OHM 0806 1LN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 415469 pcs | Datový list | NFZ2MSMyyySN10L Ref Sheet |
| Kategorie | Filtry | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Série | EMIFIL®, NFZ2MSM | hodnocení | - |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | 0806 (2016 Metric) |
| Ostatní jména | 490-12577-6 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet řádků | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance @ Frekvence | 100 Ohms @ 100MHz |
| Výška (Max) | 0.039" (1.00mm) | Typ filtru | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 18 mOhm | Karta Tloušťka (mm) | 4A |