MGJ1D121505MPC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MGJ1D121505MPC-R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MGJ1D121505MPC-R7 |
|---|---|
| Výrobce | Murata Power Solutions |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V -5V 1W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 80 pcs | 160 pcs | 400 pcs | 560 pcs | |
Product parameter
| Part Number | MGJ1D121505MPC-R7 | Výrobce | Murata Power Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 15V -5V 1W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18161 pcs | Datový list | MGJ1 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | -5V |
| Napětí - Výstup 1 | 15V | Napětí - Izolace | 5.2kV |
| Napětí - vstup (Min) | 10.8V | Napětí - vstup (Max) | 13.2V |
| Typ | Isolated Module | Velikost / Rozměry | 0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm) |
| Série | MGJ1 | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 8-SMD Module |
| Ostatní jména | 811-3219-2 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet výstupů | 2 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | SCP |
| Účinnost | 71.5% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 50mA, 50mA 10.8V - 13.2V Input |
| Proud - výstup (Max) | 50mA, 50mA | Aplikace | ITE (Commercial), Medical |