MGJ6D241510LMC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MGJ6D241510LMC-R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MGJ6D241510LMC-R7 |
|---|---|
| Výrobce | Murata Power Solutions |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V -10V 6W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | 50 pcs | 125 pcs | 250 pcs | 625 pcs |
Product parameter
| Part Number | MGJ6D241510LMC-R7 | Výrobce | Murata Power Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 15V -10V 6W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6297 pcs | Datový list | MGJ6LP Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -10V | Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 5.2kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - | Velikost / Rozměry | 1.57" L x 1.09" W x 0.37" H (40.0mm x 27.8mm x 9.4mm) |
| Série | MGJ6 | Příkon (W) | 6W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 7-SMD Module |
| Ostatní jména | 811-3239-2 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet výstupů | 2 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | SCP, UVLO |
| Účinnost | 81% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -10V 240mA, 240mA 18V - 36V Input |
| Proud - výstup (Max) | 240mA, 240mA | Aplikace | ITE (Commercial), Medical |