UB216SKG036G-3JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UB216SKG036G-3JB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UB216SKG036G-3JB |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Popis | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UB216SKG036G-3JB | Výrobce | NKK Switches |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6162 pcs | Datový list | UB2 Low Profile Pushbutton |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 28V |
| Napìtí - AC | 28V | Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | PC Pin | přepínač Funkce | On-On |
| Série | UB2 | Panelového výřezu Rozměry | - |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | UB216SKG036G3JB |
| Provozní teplota | -25°C ~ 50°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | mechanické Life | 200,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - | Osvětlení napětí (nominální) | 3.6 VDC |