domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > MPC534CZP40
MPC534CZP40
MPC534CZP40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPC534CZP40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MPC534CZP40
Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4292 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number MPC534CZP40 Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Dostupné množství 4292 pcs Datový list MPC533,534 Prod Brief
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Dodavatel zařízení Package 388-PBGA (27x27) Rychlost 40MHz
Série MPC5xx RAM Size 32K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 512KB (512K x 8)
Periferní zařízení POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 388-BBGA oscilátor Type External
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 56
EEPROM Velikost - Detailní popis PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)