domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > MPC555LFCZP40
MPC555LFCZP40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPC555LFCZP40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MPC555LFCZP40
Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MCU 32BIT 448KB FLASH 272BGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 1170 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number MPC555LFCZP40 Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Dostupné množství 1170 pcs Datový list MPC555 Prod Brief
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 272-PBGA (27x27) Rychlost 40MHz
Série MPC5xx RAM Size 26K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 448KB (448K x 8)
Periferní zařízení POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 272-BBGA Ostatní jména 935325251557
oscilátor Type External Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 101 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 448KB (448K x 8) FLASH 272-PBGA (27x27) datové převodníky A/D 32x10b