domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > MPC563MZP66R2
MPC563MZP66R2
MPC563MZP66R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPC563MZP66R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MPC563MZP66R2
Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 1377 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number MPC563MZP66R2 Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Dostupné množství 1377 pcs Datový list MPC561/563 Ref Manual
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Dodavatel zařízení Package 388-PBGA (27x27) Rychlost 66MHz