domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - mikroprocesory > MPC8540CVT667JC
MPC8540CVT667JC
MPC8540CVT667JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPC8540CVT667JC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MPC8540CVT667JC
Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 538 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
36 pcs
Product parameter
Part Number MPC8540CVT667JC Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - I / O 2.5V, 3.3V
USB - Dodavatel zařízení Package 783-FCPBGA (29x29)
Rychlost 667MHz Série MPC85xx
Bezpečnostní funkce - SATA -
Řadiče RAM DDR, SDRAM Obal Tray
Paket / krabice 784-BBGA, FCBGA Ostatní jména 935309587557
Provozní teplota -40°C ~ 105°C (TA) Počet šířky jader / sběrnice 1 Core, 32-Bit
Grafické zrychlení No Ethernet 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2)
Ovládací prvky displeje a rozhraní - Detailní popis PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)