domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - mikroprocesory > MPC880CZP66
MPC880CZP66
MPC880CZP66
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPC880CZP66 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MPC880CZP66
Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5221 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number MPC880CZP66 Výrobce NXP Semiconductors / Freescale
Popis IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5221 pcs Datový list MPC885,880 Hardware Manual
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - I / O 3.3V
USB USB 2.0 (1) Dodavatel zařízení Package 357-PBGA (25x25)
Rychlost 66MHz Série MPC8xx
Bezpečnostní funkce - SATA -
Řadiče RAM DRAM Obal Tray
Paket / krabice 357-BBGA Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TA)
Počet šířky jader / sběrnice 1 Core, 32-Bit Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafické zrychlení No
Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2) Ovládací prvky displeje a rozhraní -
Detailní popis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) core MPC8xx