PMEG2005EGWX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PMEG2005EGWX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PMEG2005EGWX |
|---|---|
| Výrobce | Nexperia |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 30000 pcs | 75000 pcs | 150000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PMEG2005EGWX | Výrobce | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2093394 pcs | Datový list | PMEG2005EGW |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 390mV @ 500mA |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 20V | Dodavatel zařízení Package | SOD-123 |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | SOD-123 |
| Ostatní jména | 1727-7329-2 934070365115 |
Provozní teplota - spojení | 150°C (Max) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Diode Type | Schottky | Detailní popis | Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SOD-123 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 200µA @ 20V | Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 500mA |
| Kapacitní @ Vr, F | 66pF @ 1V, 1MHz |