EEC2G505HWNM06
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEC2G505HWNM06 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEC2G505HWNM06 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP FILM 5UF 400VAC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | EEC2G505HWNM06 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 5UF 400VAC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 400V | Tolerance | -5%, +10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.457" L x 0.846" W (37.00mm x 21.50mm) |
| Série | EEC | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | 493-3755 | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks | Rozestup vývodù | 1.346" (34.20mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.417" (36.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 5µF |