domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > F951C226KAAAQ2
F951C226KAAAQ2
F951C226KAAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit F951C226KAAAQ2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number F951C226KAAAQ2
Výrobce Nichicon
Popis CAP TANT 22UF 16V 10% 1206
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number F951C226KAAAQ2 Výrobce Nichicon
Popis CAP TANT 22UF 16V 10% 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95071 pcs Datový list F95 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 16V Typ Conformal Coated
Tolerance 22µF Povrchová montáž Land Velikost -
Dodavatel zařízení Package A Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Série F95, Frameless™ Stav RoHS Cut Tape (CT)
Polarizace 1206 (3216 Metric) Ostatní jména 493-4274-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce F951C226KAAAQ2
Životnost @ Temp. 1.4 Ohm Výška - Sedící (Max) 0.063" (1.60mm)
Funkce General Purpose Rozšířený popis 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 1.4 Ohm
ESR (Equivalent Resistance Series) ±10% Popis CAP TANT 22UF 16V 10% 1206