GYB1V151MCQ1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GYB1V151MCQ1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GYB1V151MCQ1GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | GYB1V151MCQ1GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 89464 pcs | Datový list | GYB Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Typ | Hybrid | Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) | Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Série | GYB | Ripple Current @ Low Frequency | 345mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.3A @ 100kHz | hodnocení | - |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | 493-17891-1 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.413" (10.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 27 mOhm |
| Detailní popis | 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 10000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 150µF |