domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LAR2W271MELC30
LAR2W271MELC30
LAR2W271MELC30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LAR2W271MELC30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LAR2W271MELC30
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number LAR2W271MELC30 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23453 pcs Datový list LAR SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série LAR
Ripple Current @ Low Frequency 1.23A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.4145A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-8075
LAR2W271MELC30-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF