LDM2G271MERZGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LDM2G271MERZGA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LDM2G271MERZGA |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LDM2G271MERZGA | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19227 pcs | Datový list | DM Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866" Dia (22.00mm) | Série | LDM |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.7A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.431A @ 50kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.335" (8.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 2.441" (62.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 270µF | Aplikace | General Purpose |