domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGG2Z561MELZ30
LGG2Z561MELZ30
LGG2Z561MELZ30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGG2Z561MELZ30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGG2Z561MELZ30
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LGG2Z561MELZ30 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56515 pcs Datový list LGG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Tolerance 560µF
Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm) Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série LGG Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose Ripple Current Polar
Polarizace Radial, Can - Snap-In Pitch - Konektor 180V
Paket / krabice - Ostatní jména 493-8097
LGG2Z561MELZ30-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů 1.5A @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks Výrobní číslo výrobce LGG2Z561MELZ30
Životnost @ Temp. - Impedance -
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) Rozšířený popis 560µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Aplikace 2000 Hrs @ 105°C