domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGJ2C391MELB
LGJ2C391MELB
LGJ2C391MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGJ2C391MELB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGJ2C391MELB
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number LGJ2C391MELB Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 160V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série LGJ
Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.875A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose