LGJ2F101MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGJ2F101MELA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LGJ2F101MELA |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LGJ2F101MELA | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 315V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) | Série | LGJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 560mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 800.8mA @ 50kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 100µF | Aplikace | General Purpose |