domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGN2W271MELB35
LGN2W271MELB35
LGN2W271MELB35
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGN2W271MELB35 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGN2W271MELB35
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number LGN2W271MELB35 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20709 pcs Datový list LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série LGN
Ripple Current @ Low Frequency 1.23A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.7589A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-8405
LGN2W271MELB35-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF