domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGU2A272MELC
LGU2A272MELC
LGU2A272MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGU2A272MELC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGU2A272MELC
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number LGU2A272MELC Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 45881 pcs Datový list LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série LGU
Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.335A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-8479
LGU2A272MELC-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 2700µF