domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGU2D561MELA
LGU2D561MELA
LGU2D561MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGU2D561MELA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGU2D561MELA
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LGU2D561MELA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 79843 pcs Datový list LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série LGU
Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.505A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-2701 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF