domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGUW6151MELA
LGUW6151MELA
LGUW6151MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGUW6151MELA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGUW6151MELA
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number LGUW6151MELA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43227 pcs Datový list LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 420V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série LGU
Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.2584A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-2824 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF