domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGX2D182MELC45
LGX2D182MELC45
LGX2D182MELC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGX2D182MELC45 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGX2D182MELC45
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number LGX2D182MELC45 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15473 pcs Datový list LGX SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série LGX
Ripple Current @ Low Frequency 3.28A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.92A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-7952 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 1800µF