domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGY2D122MELC
LGY2D122MELC
LGY2D122MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGY2D122MELC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGY2D122MELC
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number LGY2D122MELC Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17288 pcs Datový list Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Tolerance 1200µF
Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm) Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LGY Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose Ripple Current Polar
Polarizace Radial, Can - Snap-In Pitch - Konektor 200V
Paket / krabice - Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 2.3A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Výrobní číslo výrobce LGY2D122MELC Životnost @ Temp. -
Impedance - Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšířený popis 1200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Aplikace 7000 Hrs @ 105°C