domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LGY2W221MELC
LGY2W221MELC
LGY2W221MELC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LGY2W221MELC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LGY2W221MELC
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Product parameter
Part Number LGY2W221MELC Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19816 pcs Datový list Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Tolerance 220µF
Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm) Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LGY Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose Ripple Current Polar
Polarizace Radial, Can - Snap-In Pitch - Konektor 450V
Paket / krabice - Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 1A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Výrobní číslo výrobce LGY2W221MELC Životnost @ Temp. -
Impedance - Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšířený popis 220µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Aplikace 7000 Hrs @ 105°C