domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LKS1J682MESB
LKS1J682MESB
LKS1J682MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LKS1J682MESB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LKS1J682MESB
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number LKS1J682MESB Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15803 pcs Datový list LKS Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série LKS
Ripple Current @ Low Frequency 3.65A @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 6800µF