LKS1V103MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LKS1V103MESB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LKS1V103MESB |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LKS1V103MESB | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 33243 pcs | Datový list | LKS Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | LKS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.95A @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | 493-16509 LKS1V103MESB-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 10000µF | Aplikace | Audio |