LKSH2102MESZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LKSH2102MESZ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LKSH2102MESZ |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 71V SNAP IN |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LKSH2102MESZ | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 71V SNAP IN | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 43672 pcs | Datový list | LKS Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 71V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866" Dia (22.00mm) | Série | LKS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.4A @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 1000µF 71V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 1000µF |