LKSN2392MESB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LKSN2392MESB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LKSN2392MESB |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 56V SNAP IN |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LKSN2392MESB | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3900UF 20% 56V SNAP IN | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 27613 pcs | Datový list | LKS Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 56V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | LKS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.6A @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 3900µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 3900µF |