domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LKX2E561MESB30
LKX2E561MESB30
LKX2E561MESB30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LKX2E561MESB30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LKX2E561MESB30
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number LKX2E561MESB30 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17889 pcs Datový list LKX Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série LKX
Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.25A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace Audio