domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LLG2E122MELB40
LLG2E122MELB40
LLG2E122MELB40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LLG2E122MELB40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LLG2E122MELB40
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number LLG2E122MELB40 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40979 pcs Datový list LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série LLG
Ripple Current @ Low Frequency 3.84A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.76A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-7222 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 1200µF