LLG2W471MELB40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LLG2W471MELB40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LLG2W471MELB40 |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | LLG2W471MELB40 | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28786 pcs | Datový list | LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | LLG |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.32A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.3176A @ 50kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | 493-7246 | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 31 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.654" (42.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 470µF |