domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LLG2Z122MELZ45
LLG2Z122MELZ45
LLG2Z122MELZ45
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LLG2Z122MELZ45 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LLG2Z122MELZ45
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
(v amerických dolarech)
250 pcs
Product parameter
Part Number LLG2Z122MELZ45 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36257 pcs Datový list LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 180V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série LLG
Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.35A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1200µF Aplikace General Purpose