domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LLS2D821MELZ
LLS2D821MELZ
LLS2D821MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LLS2D821MELZ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LLS2D821MELZ
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
250 pcs
Product parameter
Part Number LLS2D821MELZ Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 39422 pcs Datový list LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série LLS
Ripple Current @ Low Frequency 2.81A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.215A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-2522 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 820µF