domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LLS2V471MELA
LLS2V471MELA
LLS2V471MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LLS2V471MELA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LLS2V471MELA
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
(v amerických dolarech)
250 pcs
Product parameter
Part Number LLS2V471MELA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28457 pcs Datový list LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 350V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série LLS
Ripple Current @ Low Frequency 2.55A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.6465A @ 50kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose