LNR2A154MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNR2A154MSEN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNR2A154MSEN |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LNR2A154MSEN | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 478 pcs | Datový list | LNR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.543" Dia (90.00mm) | Série | LNR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 27A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 31.05A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.252" (31.80mm) | Výška - Sedící (Max) | 8.780" (223.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 150000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 150000µF | Aplikace | General Purpose |