domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LNR2D152MSE
LNR2D152MSE
LNR2D152MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNR2D152MSE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LNR2D152MSE
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number LNR2D152MSE Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8397 pcs Datový list LNR Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série LNR
Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.48A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména 493-7330 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.500" (12.70mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 1500µF