domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LNR2D682MSE
LNR2D682MSE
LNR2D682MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNR2D682MSE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LNR2D682MSE
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number LNR2D682MSE Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3340 pcs Datový list LNR Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm) Série LNR
Ripple Current @ Low Frequency 7.3A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 8.76A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména 493-7756 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.866" (22.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 6800µF