LNT1E333MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT1E333MSEN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNT1E333MSEN |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LNT1E333MSEN | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | LNT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 6.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 9.3A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.500" (12.70mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 4.055" (103.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 33000µF |