domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LNT1K153MSE
LNT1K153MSE
LNT1K153MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT1K153MSE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LNT1K153MSE
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number LNT1K153MSE Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 80V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm) Série LNT
Ripple Current @ Low Frequency 6.4A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.36A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména 493-8970
LNT1K153MSE-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.866" (22.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 15000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 15000µF