domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LNT2A104MSE
LNT2A104MSE
LNT2A104MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT2A104MSE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LNT2A104MSE
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 447 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number LNT2A104MSE Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.543" Dia (90.00mm) Série LNT
Ripple Current @ Low Frequency 20.6A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 23.69A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména 493-8988
LNT2A104MSE-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 100000µF