LNT2C332MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT2C332MSEB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNT2C332MSEB |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LNT2C332MSEB | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 2.008" Dia (51.00mm) | Série | LNT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.8A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.56A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.866" (22.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 3.268" (83.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 3300µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 3300µF |