LNT2H471MSEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT2H471MSEF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LNT2H471MSEF |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | LNT2H471MSEF | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 2.008" Dia (51.00mm) | Série | LNT |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.48A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ostatní jména | 493-9080 LNT2H471MSEF-ND |
Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.866" (22.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 3.268" (83.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 470µF |