domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > LNT2V222MSEF
LNT2V222MSEF
LNT2V222MSEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LNT2V222MSEF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LNT2V222MSEF
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number LNT2V222MSEF Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 350V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm) Série LNT
Ripple Current @ Low Frequency 11A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 15.4A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména 493-9029
LNT2V222MSEF-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.866" (22.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF