LQR2G681MSECBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LQR2G681MSECBN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LQR2G681MSECBN |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LQR2G681MSECBN | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | LQR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.48A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.500" (12.70mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 3.268" (83.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 680µF |