domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > PCR1A681MCL1GS
PCR1A681MCL1GS
PCR1A681MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCR1A681MCL1GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PCR1A681MCL1GS
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number PCR1A681MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77896 pcs Datový list Chip Type Tape SpecPCR SeriesPolymer Aluminum Land, Reflow
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PCR Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.9A @ 100kHz
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-13726-2
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.319" (8.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 20 mOhm
Detailní popis 680µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapacitní 680µF