domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > PLF0E122MDO1
PLF0E122MDO1
PLF0E122MDO1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PLF0E122MDO1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PLF0E122MDO1
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V T/H
(v amerických dolarech)
400 pcs
Product parameter
Part Number PLF0E122MDO1 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 1200UF 2.5V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81213 pcs Datový list PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2.5V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PLF Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.3A @ 100kHz
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 8 mOhm
Detailní popis 1200µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 1200µF