domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > PLF0G561MCO6
PLF0G561MCO6
PLF0G561MCO6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PLF0G561MCO6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PLF0G561MCO6
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number PLF0G561MCO6 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 137821 pcs Datový list PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 4V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série PLF Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.2A @ 100kHz