domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > PLS1C331MDO1TD
PLS1C331MDO1TD
PLS1C331MDO1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PLS1C331MDO1TD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PLS1C331MDO1TD
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Part Number PLS1C331MDO1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96585 pcs Datový list Miniature Type Taping SpecPLS Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PLS Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.7A @ 100kHz