domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > QXK2G224KTP
QXK2G224KTP
QXK2G224KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QXK2G224KTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number QXK2G224KTP
Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number QXK2G224KTP Výrobce Nichicon
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 200V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.728" L x 0.232" W (18.50mm x 5.90mm)
Série QXK hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 493-3536 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.559" (14.20mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.22µF